MSN Legal / O nas

Myślimy kreatywnie. Ośmielamy się iść własną drogą

Kim jesteśmy?

MSN Legal jest nowoczesną kancelarią prawną skupiającą cenionych specjalistów
z większości dziedzin prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Nasz
zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Zespół M/S/N Legal cechuje profesjonalizm, wysoka kultura osobista i sumienność.

Eksperci w swoich dziedzinach

Koncentrujemy się na wybranych specjalizacjach, w których świadczymy obsługę prawną i zastępstwo procesowe na najwyższym możliwym poziomie. Wieloletnie doświadczenie połączone z ekspercką wiedzą pozwalają nam osiągać  oczekiwane przez klientów efekty. 

Obszary usług prawnych i doradztwa biznesowego

Specjalizujemy się w obsłudze prawnej biznesu. Pracujemy dla klientów działających między innymi w branżach: finansów i bankowości, nieruchomości, medycznej, budowlanej, deweloperskiej, technologii finansowej (fintech) i nowoczesnych technologii. Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej skomplikowanych projektów restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw. W ramach obsługi korporacyjnej zapewniamy pełne wsparcie dla przedsiębiorców krajowych jak i zagranicznych.

Fundamenty współpracy z klientem

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie efektu oczekiwanego przez klienta. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług i terminowość realizacji nawet największych zleceń. Unikamy chodzenia utartymi szlakami. Ośmielamy się iść własną drogą. Nie boimy się realizacji trudnych zadań dla najbardziej wymagających klientów.